O mnie


Posiadam wszechstronne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w pracy jako logopeda i neurologopeda. Ukończyłam specjalistyczne studia podyplomowe z zakresu logopedii a następnie neurologopedii na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbywałam praktykę w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy Zdroju w Pracowni Opiekuńczo-Rozwojowo-Terapeutycznej dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu oraz w Polskim Związku Głuchych we Wrocławiu. Od 2013 roku prowadzę praktykę neurologopedyczną w Centrum Medycznym Salus w Kłodzku.

W moim dorobku naukowym jest także ukończenie studiów podyplomowych z zakresu resocjalizaji. Posiadam także przygotowanie pedagogiczne. Jako dobry logopeda dziecięcy i neurologopeda rozwijam się nadal i pogłębiam wiedzę na praktycznych kursach, warsztatach i konferencjach.

Jestem certyfikowanym terapeutą metody Dyna Lingua M.S. Pod okiem Magdaleny Fabczak kształciłam się w zakresie rehabilitacji mowy osób po larynektomii. Wiedzę i certyfikat terapeuty dysleksji zdobywałam kształcąc się podczas warsztatów prowadzonych przez dr Izabelę Witkowską.

Pracuję w Centrum Medycznym Salus, oraz na Oddziale Nerologicznym Kłodziego Szpitala prowadząc terapię logopedyczną i neurologopedyczną. Jestem także logopedą w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kłodzku. Współpracuję z placówkami szkolnymi (m.in. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Pławnicy, Szkoła Podstawowa w Chocieszowie) Domem Pomocy Społecznej oraz z osobami prywatnymi, skupiając się indywidualnie na każdym pacjencie.

Jestem także wykładowcą w Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku gdzie kształcę kolejnych specjalistów na kierunku: Logopedia i wczesne wspomaganie rozwoju mowy.